Su Tesisatı, Su Tesisatçısı, Sıhhi Tesisat Montaj, Arıza Tamir, Bakım Servisi

Su Tesisatı, Su Tesisatçısı, Sıhhi Tesisat Montaj, Arıza Tamir, Bakım Servisi

İstanbul' da ev ve işyerlerinize sıhhi tesisat çekilmesi, boruların yenilenmesi veya komple sıhhi tesisat tadilatı hizmetimizle 2010 yıldan beri 7 gün 24 saat sizlerin yanındayız. Su tesisatı konusundaki bütün sorunlarınızı çözüyoruz. Bozuk musluklarınızı, bozuk bataryalarınızı, bozuk çeşmelerinizi tamir ediyor, su kaçak ve arızalarınızı tespit ediyor, bütün su tesisatı tamiratı işlerinizi yapıyoruz. Talebiniz halinde de evinizin su tesisatını komple (mutfak tesisatı, lavabo tesisatı, klozet tesisatı, su tesisatı, doğalgaz tesisatı, atık su tesisatı) yeniliyoruz. .

Tüm bu işlerimizin yanı sıra İstanbul' da su tesisatlarınızın yenilenmesi ve periyodik bakımıyla' da hizmet vermekteyiz. Tecrübelerimizden yola çıkarak tesisat konusunun ertelenecek ve basite indirgenecek bir konu olmadığını söyleyebiliriz. Tesisat ve ısıtmada tüm tesisat işleriniz şirket bünyemizde mevcuttur. Çalışma saatlerimiz müşterilerimizin isteklerine göre esneyebilmektedir. Tesisat güven ve tecrübeyle birleştiği zaman doğru ve faydalı çözümler sunar. Profesyonel usta teknik ekibimiz tecrübeli ve kendini sürekli geliştiren personelden oluşmaktadır..

Cihazlarımızla ise son teknolojiyi takip etmekteyiz. Uygun fiyat politikasını ve prensipli çalışma şeklini birleştirerek sizlere kusursuz servis sunuyoruz. Bize ihtiyacınız varsa bizimle irtibata geçerek size en kısa sürede çözüm sağlayalım Su tesisatı konusundaki bütün problemlerinizi çözüyoruz. İstanbul' da su tesisatı ve sıhhi tesisat servisi taleplerinizde 7 / 24 hizmet vermekteyiz..

  • İstanbul Su Tesisat, Sıhhi Tesisat Montaj Arıza Tamir Servisi Fiyatları.
  • İstanbul Kırmadan Termal Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti Su Kaçağı Bulma Servisi Fiyatları.
  • İstanbul Klozet, Rezervuar, Reservuar, Sifon Montaj Arıza Tamir Servisi Fiyatları.
  • İstanbul Musluk, Taharet Musluğu, Çeşme, Batarya, Armatür Montaj Arıza Tamir Servisi Fiyatları.
  • İstanbul Banyo, Küvet, Duşakabin, Mutfak, Pimaş, Klozet Tesisat Tıkanık Açma Servisi Fiyatları.
  • İstanbul Petek Temizleme, Petek temizleme Yıllık Bakım, Radyatör Temizleme Servisi Fiyatları.