İlaçlı, İlaçsız Petek Temizleme, Petek Yıllık Bakım, Radyatör Temizleme

İlaçlı, İlaçsız Petek Temizleme, Petek Yıllık Bakım, Radyatör Temizleme Servisi

Kalorifer petekleri içerisinde bulunan borulardan akan su, hızlı bir şekilde ilerleyerek, ortamın ısınmasını sağlar. Ancak içerideki boruların tıkanmış olması ısı akışını engeller. Suyun içerisinde yer alan kireç ya da kir gibi maddeler, yüksek ısı nedeniyle, petekteki borularda daha hızlı birikir. Bu da boruların tıkanmasına neden olur. Peteklerde bakım işlemi yapılmasının amacı, boruların içinde biriken maddeleri ve peteğin tüm iç yapısını temizleyerek, su akışının sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktır.

Kalorifer petek temizliği yapıldıktan sonra, ısınma problemi tamamen ortadan kalkacağı gibi, peteklerin altının ısınmaması, iç mekanda bulunan bazı peteklerin diğerlerine oranla çok az ısı vermesi ya da peteklerin geç ısınması gibi sorunların tümü çözülmüş olacaktır.

Bazı evlerde yeterli büyüklükte kombi ve tesisat çekilmemiş olması peteklerinizin gerekli seviyede ısı transferi yapamamasına sebep olur. Sıcak suyun kombinizden çıkış yapıp tesisat borularınızdan radyatörlere giriş yapana kadar olan kısımlarda bütün olumsuz sonuçlar ortaya çıkarılır. Yapılan petek tesisat yıkama işlemi sonucunda evinize gelen firma yada şahıslar bu tür açıklamaları yapamıyorsa yaptırdığınız bütün petek temizleme işlemlerini bir daha gözden geçirmenizi öneririz.

Evinizdeki, iş yerinizdeki, ofisinizdeki her türlü petek, radyatör, kalorifer temizliği sorunlarınızda İstanbul' da "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ilkemiz ile 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

  • İstanbul Su Tesisat, Sıhhi Tesisat Montaj Arıza Tamir Servisi Fiyatları.
  • İstanbul Kırmadan Termal Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti Su Kaçağı Bulma Servisi Fiyatları.
  • İstanbul Klozet, Rezervuar, Reservuar, Sifon Montaj Arıza Tamir Servisi Fiyatları.
  • İstanbul Musluk, Taharet Musluğu, Çeşme, Batarya, Armatür Montaj Arıza Tamir Servisi Fiyatları.
  • İstanbul Banyo, Küvet, Duşakabin, Mutfak, Pimaş, Klozet Tesisat Tıkanık Açma Servisi Fiyatları.
  • İstanbul Petek Temizleme, Petek temizleme Yıllık Bakım, Radyatör Temizleme Servisi Fiyatları.